Maden ve Taş ocağı - Güncel Fiyatlar İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

Maden ve Taş ocağı şeffaf kartvizitleri ,Maden – Taş ocağı sektörü için hazırlanmış olduğumuz yüksek kaliteli şeffaf kartvizit örnekleri.

Şeffaf kartvizitler Standart 85×50 mm olarak yapılır, Cmyk + Beyaz baskı sonrasında kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir. Her sektöre uygun olarak çok renkli baskı ve kabartma lak ile isteğe göre özel kesimli şeffaf kartvizit toplu üretimini yapmaktayız.

Maden ve Taş ocağı Şeffaf Kartvizitleri standart olarak 0.500 mikron, Cmyk + Beyaz baskı, kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir.

Beğendiğiniz veya istediğiniz ürünün kodunu;

Whatsapp linkine tıklayarak en kısa zamanda kartvizit görselinizi isteyebilirsiniz.Mail yolu ile kartvizit bilgilerinizi göndererek en kısa zamanda örnek kartvizit görselinizi gelen kutusunda görebilirsiniz.Gsm veya Sabit Telefon üzerinden yetkili personelimizle görüşerek kartvizit örneğinizi istediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz.

maden taş ocagı kartvizitleri , maden kartvizitleri , taş ocagı kartvizitleri , maden ve taşocagı kartvızıtleri , örnekleri , fiyatları

 

28 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor