İnşaat Şeffaf Kartvizitleri

inşaat Şeffaf Kartvizit , İnşaat sektörüne özel tasarlanmış yeni trend kartvizitleri içinde barındıran ve benzersiz şeffaf kartvizitlerden oluşan kategoridir. Sizde standart ve herkezde olan basit kartvizitlerden sıkılmadınız mı? O halde size özel tasarlanmış şeffaf kartvizitlerle akılda kalmayı hedefleyin! Bilinmelidir ki bir kuruluşun, şirketin veya şahısların yaptıkları işi tanıtmakta veya o iş için iletişim bilgilerini karşı tarafa vermesinde kullanılan ilk adımdır kartvizit. İlk adım olan bu kartvizit kişinin karakteri hakkında ipuçları vermesine yardımcı olabilir veya kurumunuzun ciddiyeti hakkında bilgi sağlamaktadır.
inşaat Şeffaf Kartvizitleri özelliği
İnşaat Şeffaf Kartvizitleri Standart 85×50 mm olarak yapılır, Cmyk + Beyaz baskı sonrasında kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir. Her sektöre uygun olarak çok renkli baskı ve kabartma lak ile isteğe göre özel kesimli şeffaf kartvizit toplu üretimini yapmaktayız.

Whatsapp linkine tıklayarak en kısa zamanda kartvizit görselinizi isteyebilirsiniz. Mail yolu ile kartvizit bilgilerinizi göndererek en kısa zamanda örnek kartvizit görselinizi gelen kutusunda görebilirsiniz. Gsm veya Sabit Telefon üzerinden yetkili personelimizle görüşerek kartvizit örneğinizi istediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz.

160 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor